Jak zapakować wino na ślub

wiono na ślub pakowanie

Ślub stanowi bardzo ważną uroczystość nie tylko dla Państwa Młodych, ale również całej rodziny. W polskiej tradycji sakrament udzielenia ślubu nierzadko łączy się z przyjęciem weselnym, mniej lub bardziej hucznym. W zależności od preferencji Młodej Pary oraz charakteru imprezy, warto zdecydować się na dobór odpowiedniego prezentu, który stanie się nie tylko pamiątką ich wielkiego dnia, ale również będzie funkcjonalny, bądź wpasowywał się w gusta męża i żony.

Ślub – co dać na prezent?

Prezenty ślubne to temat bardzo rozległy, który często budzi kontrowersje w społeczeństwie. Nie bez znaczenia również pozostaje fakt, iż coraz więcej osób konsultuje wybór upominku z Młodą Parą, aby nie sprezentować im niepotrzebnego lub problematycznego daru. Na podstawie zachodniej mody, przyszli mąż i żona otwarcie mówią co okaże się dla nich przydatne na początku wspólnej drogi. Najtrudniej dokonać wyboru gdy nie ma jasno określonych preferencji ze strony nowożeńców, wówczas najlepiej zdecydować się na zakup butelki dobrego wina.

Dlaczego warto sprezentować wino na ślub?

Przyjęło się, że wino stanowi uniwersalny prezent, który sprawdzi się na wielu imprezach okolicznościowych, również ślubie. W istocie, trunek ten staje się coraz bardziej popularny. Wśród Polaków rośnie świadomość odnośnie produktów wysokiej jakości i alkoholi dobrego gatunku. Wino sprawdzi się jako wyjątkowy dodatek do kolacji, ale również pite samodzielnie w towarzystwie przyszłego męża lub żony. Nawet bez poznania dokładnych preferencji odnośnie wina, możemy sprezentować trunek, który z pewnością zadowoli nowożeńców. Podczas selekcji alkoholu warto kierować się przede wszystkim jakością. Nie powinno się natomiast zwracać dużej uwagi na wygląd etykiety, ponieważ grafika przedstawiona na butelce może być myląca. Ponadto butelka zostanie zapakowana w torebkę lub owinięta w papier prezentowy.

pakujemy wino na prezent ślubny

pakujemy wino na prezent ślubny

Jak zapakować wino na ślub?

Istnieje wiele technik i sposobów na zapakowanie wina na ślub. Wszystko jest uzależnione od indywidualnych preferencji i zdolności manualnych. Najlepszym sposobem będzie zapakowanie własnoręczne upominku, jednakże nie wszyscy mają czas i ochotę zajmować się tym osobiście, wtedy rozwiązaniem jest elegancka torebka.

Wiele nowożeńców prosi o kupowanie wina zamiast kwiatów, gdyż są one nietrwałe. Warto połączyć te dwa elementy i przykleić kwiaty do korka.

Świetnym pomysłem jest również skrzynka na wino, która nierzadko zawiera informacje odnośnie daty ślubu, bądź życzenia skierowane do Państwa Młodych. Wraz z winem stanowić będzie pamiątkę wielkiego dnia.

Wino w worku. Sprawdza się na przyjęciach w stylu wiejskim i rustykalnym. Wystarczy zakupić worek z juty oraz przymocować do niego stosowną wstążkę. Efekt gwarantowany.

Winni nowożeńcy. Do dekoracji najlepiej użyć dwóch rodzajów wina – białego i czerwonego oraz tasiemki w takich samych kolorach. Z czarnej lub czerwonej wstążki należy wykonać muchę na czerwonym winie, natomiast z białej – symboliczny welon.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*