Kartki urodzinowe ręcznie robione

Urodziny

Przez długie lata w naszym regionie kulturowym urodziny bezwzględnie ustępowały imieninom. Zwyczaj świętowania urodzin nawiązuje do starożytnych tradycji greckich i rzymskich, dlatego też w kulturze katolickiej niechętnie był akceptowany przez dłuższy czas. Od pewnego jednak czasu pod wpływem dowartościowania dziecka oraz inspiracji płynących z innych krajów, zwłaszcza zachodnich, gdzie urodziny są ważnym dniem i mają długą tradycję, urodziny są czymś naturalnym, mają wymiar społeczny i zaprzestano je wiązać z życiem religijnym. Dlatego też każde dziecko, wraz z „pierwszym roczkiem” może spodziewać się wspaniałego tortu z pięknymi świeczkami i hucznym „Sto lat” w dniu swojego święta.

Kartki urodzinowe ręcznie robione – wspaniała tradycja

Każdy jubilat w dniu swoich urodzin oprócz smakowitego tortu, prezentów i gromkiego „sto lat” może spodziewać się fantastycznych laurek i kartek z życzeniami. Kartki urodzinowe wysyłamy tradycyjnie pocztą, ale coraz częściej wręczamy je też na przykład zamiast kwiatów. Idealne będą kartki urodzinowe ręcznie robione, które są niezwykle urokliwe i oryginalne. Taka kartka urodzinowa ręcznie robiona to wspaniały prezent sam w sobie, gdyż jest wykonany bardzo starannie. Zwykle jest to też kartka unikatowa, rękodzielnicy bowiem rzadko kiedy są w stanie wykonać dwie identyczne prace, najczęściej różnią się jakimś detalem. Poza tym kartki takie zachwycają pomysłowością, doborem elementów dekoracyjnych. Takich kartek urodzinowych ręcznie robionych nie kupi się w zwykłym markecie, to prezent ekskluzywny i wspaniała tradycja. Jak wspaniała często okazuje się po latach. Słowa, piękne życzenia, daty i imiona bliskich zapisane na tych kartach wzruszają i stanowią fantastyczną pamiątkę.

Sprawdź więcej na stronie https://malafabryczka.pl/kategoria/kartki-urodzinowe/470

Pomysły na kartki urodzinowe ręcznie robione

Dostępność najróżniejszych materiałów plastycznych sprawia, że głowa aż kipi od pomysłów na kartki urodzinowe ręcznie robione. Tak naprawdę wystarczą tylko chęci, a reszta szybko się znajdzie. Nawet sposoby, jak wykonać taką kartkę urodzinową – blogi dla kreatywnych i tutoriale na rozmaitych kanałach internetowych, różne media społecznościowe to doskonałe źródło inspiracji. Oczywiście wykonanie samemu takiej kartki urodzinowej daje olbrzymią satysfakcję, pozwala dowolnie kreować i spersonalizować kartkę według własnego pomysłu. Na szczęście, dla wszystkich tych, którzy niekoniecznie chcą realizować się artystycznie, są miejsca gdzie można zakupić gotową kartkę urodzinową ręcznie robioną. Wiele serwisów internetowych skupia mnóstwo świetnych artystów, których pomysły na kartki urodzinowe ręcznie robione po prostu zachwycają!. Tego rodzaju kartki urodzinowe ręcznie robione to małe arcydzieła, wykonane z wielkim wyczuciem i ogromną starannością. Taką kartkę po prostu chce się mieć.

Kartki urodzinowe ręcznie robione – dla kogo?

Kartki urodzinowe ręcznie robione są po prostu dla każdego! A wykonujący je artyści tworzą egzemplarze zarówno dla najmłodszych jak i starszych. „Rynek” kartek urodzinowych bardzo rozwinął się w ostatnich latach, dlatego możemy znaleźć świetne i niepowtarzalne kartki, podkreślające różne „święta urodzinowe”. Będą to na przykład kartki na roczek, na osiemnastkę, na trzydzieste czy czterdzieste urodziny. Okazji urodzinowych jest wiele i tak naprawdę każdy rok jest ważny, dlatego też można znaleźć wiele możliwości spersonalizowania takiej kartki, czyli dostosowania jej na potrzeby określonego święta.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*